Fasadinė plokštė Akmuo

info@plastikinesdailylentes.lt
Mob.tel. +370 655 47600
Žalgirio g. 106, Vilnius
I-V 8.00-17.00val.;

Transportas: galime pristatyti
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

Prekė: turime
Kaina:
24,00 €
pilka
smelio4
malachitas
balta27
bezine2
geltona9
kalkes
Aprašymas

Gamtiniai akmenys, naudojami namų apdailai, yra per sunkūs pamatui ir kainuoja labai brangiai. Neatsisakykite savo svajonės!

Iš visų fasado apdailos variantų Jums geriausiai tiks Alta-Profil lietos plokštės iš „Akmens“ kolekcijos. Ši kolekcija tapo viena populiariausių meistriškos natūralaus akmens imitacijos dėka.

 
Duomenys
Medžiaga Polipropilenas
Matmenys, storis 1160x450mm, 3mm
Plokštės plotas 0,522m2

Pagrindiniai fasado plokščių „Alta-Profil“ pranašumai

  • Mūsų fasado plokštės projektavimo metu praėjo nepriklausomą testavimą tvirtumo atžvilgiu – jos nelūžta ir nesisluoksniuoja, atitinka tarptautinius kokybės standartus visais parametrais.
  • Gali būti eksploatuojamos 50 ir daugiau metų saikingai šalto ir šalto klimato sąlygomis (nuo t° от -50 °С iki +60 °С).
  • Plokštės netoksiškos, atsparios mikrobiologinei korozijai, šviesos ir šilumos poveikiui.
  • Išlaiko dekoratyvines ir tvirtumo savybes po 60 atsparumo šalčiui bandymų.
  • Nesuyra veikiamos smūgių esant temperatūrai nuo t° от -20 °С iki -60 °С.
  • Paprastai montuojamos. Montavimui nereikia specialaus pasiruošimo. Darbai gali būti vykdomi bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru. Montuojant plokštės tiesiog mechaniškai pritvirtinamos prie laikančiosios konstrukcijos, o plokštės pritvirtinamos viena prie kitos.
  • Fasado plokštės gali būti panaudojamos namo cokolio apdailai, viso fasado apkalai bei kitiems jūsų namo architektūriniams elementams (kolonoms, aptvaroms, priestatams).

Fasado plytelės, kurios yra akmenį imituojanti apkala, maksimaliai tiksliai perteikia pasirinktos uolienos reljefą, tekstūrą ir spalvinę gamą, todėl atskirti nuo tikro akmens ją galima tik iš arti.

Susijusios prekės

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra
Rašykite!