Pakalimo dailylentė Auksinis Ąžuolas SOFIT 3,39m

Boryszew Sofit
Ilgis: 3390mm
Plotis: 300mm
Spalvos: Grafitas; Ruda 8017; Ruda 8019; Balta; Auksinis Ąžuolas; Juoda
Atsiemimas: pristatome, atsiemimas
Kaina:
11,00 €
pakalimas_auskinis_azuolas
medzio-imitacija-auksinis azuolas-boryszew1
medzio-imitacija-auksinis-azuolas-boryszew2
montavimo_instrukcija_bor6
sertifikatas_bor8
Description

Dėl platesnios informacijos ir kitais klausimais kreipkites:

  • ? Telefonų: +370 655 47600
  • ✉️ Elektroninių paštų: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • ? Mūsų adresas: Kubiliaus g. 23, IIa. Vilnius

 

 

Apie plastikinį pakalima SOFIT:

"Plastikinis pakalimas -Sofit" yra naujas produkto tipas, naudojamas išoriniam apdailos darbui. "Sofit" pagamintas iš tų pačių medžiagų, kaip ir lauko dailylentė. Plastikinės pakalimo dailylentės privalumas yra esama perforacija (ventiliacijos angos), kuri leidžia tinkamai vėdinti plotą po stogu. Montuojant plastikinį pakalimą naudojami tie patys elementai, kaip ir montuojant fasado dailylentes.

Jūsų sprendimas atlikti stogo atbrailos apdailos darbus iš plastikinio pakalimo Boryszew (kitaip tariant "Sofit") – yra geriausias kokybės ir kainos santykis. Boryszew siūlomos pakalimo lentelės yra stabilios, lengvos, netoksiškos ir iš nedegios medžiagos, nepasidengia pelėsiais ar kerpėm. Eksploatavimo metu nereikalauja ypatingos priežiūros ir dažymo.

Detalės dydis

Ilgis 3390mm
Plotis 300mm
Pakuoteje (išpakuojame)
20vnt išpakojame

Plastikinės pakalimo dailylentės BORYSZEW privalumai:

  • Apsaugota nuo pagrindinių pažeidimų;
  • Gaisro atveju liepsna neišsiplečia, lydosi, palaipsniui gesdama;
  • Suteikiama 50 metų garantiją, kai temperatūra gali svyruoti nuo - 25C iki +25C.

Pagrindinės pakalimo dailylentės BORYSZEW montavimo taisyklės:
1. Plastikinių dailylenčių BORYSZEW montavimo darbus būtina atlikti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje. Esant žemesnei temperatūrai, montuojant atsiranda tikimybė pažeisti pakalimo apkalą arba jos aksesuarus.
2. Tvirtinant fasado apkalą, savisriegiai įsukami ne iki galo - tarp savisriegio kepurėlės ir apkalos paliekamas 1-2 mm tarpas.
3. Montuodami plastikinę pakalimo apkalą, palikite laisvumo, jos netempdami į viršų arba žemyn. Apkala turi pasiduoti atmosferos poveikiams ir išlaikyti savo natūralią formą.
4. Sumontuota plastikinė apkala, veikiant temperatūros pokyčiams, turi turėti galimybę laisvai plėstis ir trauktis.
5. Tarpai tarp plastikinės apkalos dailylenčių ir apdailos detalių nesandarinami.

PVC dailylentės nepraranda savo gerūjų savybių ir jų nereikia prižiūrėti

PVC dailylentės gaminamos iš medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių, todėl šios dailylentės turi visas gerąsias medinių lentų savybes („elgiasi“ kaip medis) bei, naudojant plastiko granules, praranda visus medinių lentų trūkumus ir yra ilgaamžės. PVC dailylentės gaminamos iš visiškai perdirbamų ir nekenksmingų medžiagų. Pas mus parduodamos trijų rūšių PVC dailylentės:

  • įprastos plastikinės (PVC dailylentės) – Boryszew Siding;
  • tikro medžio imitacijos plastikinės (PVC dailylentės) - Deceuninck Eface;
  • geriausių medžio savybių ir plastiko (PVC dailylentės) patvarumo turinčias apdailos dailylentes – Twinson.

PVC dailylentės - ilgaamžis apdailos sprendimas

PVC dailylentės Jums nekels rūpesčių: jos neskeldėja, atsparios drėgmei ir temperatūrų skirtumams, PVC dailylentės nereikalauja priežiūros, jų nereikės renovuoti ar ypatingai prižiūrėti. Visos mūsų parduodamos PVC dailylentės impregnuojamos jau gamykloje, todėl jų papildomai nereikės impregnuoti, perdažyti ar renovuoti (tokią priežiūrą reikia kas kelis metus atlikti medinėms apdailos dailylentėms). PVC dailylentės ilgai išliks nepakitę, jas naudosite tol, kol nusibos. PVC dailylntės atrodys kaip naujos visą naudojimosi laikotarpį: nepažeistos drėgmės, vabzdžių, lietaus ar laiko.

Užtikriname, kad Jūsų fasadai bus sumontuoti tinkamai

Rekomenduojame klientams patikimas įmones, kurių sumontuoti fasadai ir jų apdaila atitinka kokybinius standartus. Nepriklausomai nuo to, ar fasadai bus montuojami mūsų pasiūlytos įmonės ar Jūsų samdytų žmonių, mes patys prižiūrėsime paasiruošimo procesą fasado apdailos montavimui. Mūsų darbuotojai nemokamai atvažiuoja pas Jus ir patikrina, kaip yra įrenginėjami fasadai ir kaip vyksta fasado apdailos dailylenčių montavimo darbai, jei reikia, pakoreguoja, parekomenduoja kaip tinkamiau turėtų būti sumontuoti fasadai. Užtikriname, kad fasadai ir jų apdaila bus sumontuoti tinkamai.

 

Related Products

Apžvalgos

There are yet no reviews for this product.
Rašykite!