Fasadinė plokštė Fasado plytelė

info@plastikinesdailylentes.lt
Mob.tel. +370 655 47600

I-V 8.00-17.00val.;

Transportas: galime pristatyti
Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

Prekė: turime
Kaina:
24,00 €
20,99 €
-13%
15
25
336
47
Aprašymas

Nepakartojamas ir individualus jūsų namas gali tapti kolekcijos „Fasadinė plyta“ dėka.

Šios kolekcijos spalvinė paletė tiksliai perteikia natūralių akmenų: bazalto, dolomito, onikso, travertino, zlatolito spalvas.

2010 metais šios kolekcijos plokštės buvo patobulintos: dabar jose esama papildomų standumo briaunų, kurių dėka atlaikomi dideli mechaniniai krūviai.

PŽ Alta-Profil fasado plokštės – tai medžiaga, daug kuo panaši į apkalą, su jos pagalba galima prieinamomis kainomis, be rimtų išlaidų sukurti pastato apdailos natūraliu akmeniu imitaciją.

 
Plokščių dydis
ilgis 1130 mm
plotis 450 mm
pakuotėje 10 vnt.

Pagrindiniai fasado plokščių „Alta-Profil“ pranašumai

  • Mūsų fasado plokštės projektavimo metu praėjo nepriklausomą testavimą tvirtumo atžvilgiu – jos nelūžta ir nesisluoksniuoja, atitinka tarptautinius kokybės standartus visais parametrais.
  • Gali būti eksploatuojamos 50 ir daugiau metų saikingai šalto ir šalto klimato sąlygomis (nuo t° от -50 °С iki +60 °С).
  • Plokštės netoksiškos, atsparios mikrobiologinei korozijai, šviesos ir šilumos poveikiui.
  • Išlaiko dekoratyvines ir tvirtumo savybes po 60 atsparumo šalčiui bandymų.
  • Nesuyra veikiamos smūgių esant temperatūrai nuo t° от -20 °С iki -60 °С.
  • Paprastai montuojamos. Montavimui nereikia specialaus pasiruošimo. Darbai gali būti vykdomi bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru. Montuojant plokštės tiesiog mechaniškai pritvirtinamos prie laikančiosios konstrukcijos, o plokštės pritvirtinamos viena prie kitos.
  • Fasado plokštės gali būti panaudojamos namo cokolio apdailai, viso fasado apkalai bei kitiems jūsų namo architektūriniams elementams (kolonoms, aptvaroms, priestatams).

Fasadinių plytelių ypatumai ir pranašumai

PŽ Alta-Profil fasadų apdailos plytelės gaminamos iš kokybiškų žaliavų pritaikant šiuolaikines technologijas, todėl jos nejautrios temperatūrų svyravimams ir atlaiko pačius didžiausius šalčius bei kaitrą, neprarasdamos tvirtumo ir išorinio vaizdo.

Fasado apdailos plytelės, imituojančios apdailą akmeniu, turi daugiau standumo briaunų negu apkala, todėl jos atlaiko didelius fizinius krūvius. Naudojama jų gamybai medžiaga nesuskeldėja ilgainiui ir nelūžta nuo smūgių, kaip paprasta apdailos plastmasė. Kiekviena plokštė yra 12 metrų ilgio ir 45 cm pločio, kas leidžia sudėlioti ant jos keletą akmens reljefo plytelių, kurių imitacija atkuria ne tik faktūrą ir spalvą, bet ir siūles bei sandūras.

Plokščių paviršius atsparus išdilimui, neblunka nuo kritulių ir saulės, nejautrus šarminiams tirpalams bei įvairioms valymo priemonėms. Joms nereikia ypatingos priežiūros, jos ilgai tarnauja ir yra nereiklios.

Dekoratyvinės fasado plytelės, kurios dar be visa kito yra ir nebrangios, suteikia galimybę per trumpą laiką ne tik pagerinti pastato išorinį vaizdą, bet ir suteikti jam solidumo bei tvirtumo. Kartu jos dera prie bet kokių šiuolaikinių durų, langų, stoginių medžiagų, vandens nutekėjimo sistemų variantų ir kitų elementų, kurie išsiskiria ant pastato fasado.

Akmenį imituojančių plytelių montavimas ir rūšys

Akmenį imituojančios fasado plytelės montuojamos pagal tas pačias technologijas, kaip ir apkala, tai yra sukuriant karkaso groteles, į kurias galima patalpinti izoliacines medžiagas arba kokias nors komunikacijas, pavyzdžiui, elektros laidus. Fasadų apdaila plytelėmis vyksta ganėtinai paprastai, ypatingas profesionalumas nebūtinas, o po darbų atlikimo nelieka krūvos atliekų ir purvo.

Prieš apkalant sienas plytelėmis jų nereikia kažkaip ypatingai paruošti, nes gulstinė ir plokštuma sudaromos jau karkaso grotelių, todėl fasadinės plytelės Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose gali būti naudojamos net ir tais atvejais, kai laikančiųjų sienų būklė gerokai apleista, svarbiausia, kad jos būtų pakankamai tvirtos ir kietos. Šiuolaikinės fasado plytelės, kurių kaina ne ką didesnė negu apkalos ar PVC plokščių kaina, yra geriausia išeitis, kai kiti fasado apdailos variantai pagal darbo sąnaudas prilygsta kapitaliniam remontui.

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra
Rašykite!